Zabezpieczenie Finansowe

Do treści | Do menu | Do wyszukiwania

Tag - kredyt gotówkowy

Kanał wpisów - Kanał komentarzy

piątek, styczeń 20 2017

Kredyt nie tylko bankowy

Sektor kredytowy i pożyczkowy od pewnego czasu rejestruje wzrost podmiotów nie bankowych oferujących pomoc finansową dla osób fizycznych i firm. Tak naprawdę instytucje typowo pożyczkowe, nie zajmujące się zróżnicowanymi usługami finansowymi, istnieją w Polsce od niedawna. Poza tym parabanki stały się naturalną częścią rynku finansowego i co ważne, cieszą się coraz większa popularnością. Świadczy to m.in. o tym, że oferują usługi godne polecenia, zobacz najlepsze na www.kredyty-gotowkowe.portalbankowy.info.

Kontynuuj czytanie...

środa, wrzesień 9 2015

Kredyty gotówkowe dobre na wszystkie nasze zachcianki? Czy zawsze warto kupować to na co mamy ochotę?

W obecnym świecie pełnym konsumpcji banki zachęcają nas do brania kredytów gotówkowych. Mogą one być przeznaczone na to co tylko zechcemy: wakacje, nowy sprzęt narciarski, nawy sprzęt AGD RTV, samochód, itd. Może to niestety doprowadzić nas do tego, że się ugotujemy jak żaba.

Zaciągając kolejne kredyty, zaczynając niewinnie od małych kwot, może się okazać, że w ostateczności raty pochłaniają większość naszych przychodów. Biorąc kolejne kredyty gotówkowe doprowadzamy do tego, że podnosimy nasze koszty. Pojęcie tani kredyt, tani pieniądz nie istnieje. Zaciągając w banku nawet ten najtańszy kredyt gotówkowy ponosimy dodatkowe opłaty: odsetki, koszty prowizji, marże. Mając dostęp do kredytów wydajemy więcej. Zaczynamy wydawać na nasze zachcianki. W innej sytuacji, okazałoby się, że tak naprawdę przedmioty nie są nam do końca potrzebne, zupełnie spokojnie możemy się bez nich obyć. Wejdź na niskarata.org najtańsze kredyty gotówkowe.

Klika kredytów gotówkowych na koncie i co dalej

Mając już kilka kredytów gotówkowych na swoim koncie należy jak najszybciej je spłacić. Trzeba się dobrze zastanowić na jaki okres spłaty zadłużenia chcemy się zdecydować. Najlepiej by było niska rata i krótki czas spłaty. Nie da się tak jednak.

Co jeżeli się zdecydujemy na niskie raty kredytu?

Decydując się na spłatę kredytu, płacąc niskie raty miesięczne, musimy liczyć się z tym, że czas jego całkowitej spłaty wydłuży się. Nie zawsze jest to jednak korzystne rozwiązanie. Naliczone odsetki za cały okres kredytowania mogą okazać się dość wysokie. Warto się więc zastanowić, czy nie podjąć wyzwania o zwiększeniu kwoty raty i przez to spłacenia kredytu w krótszym czasie. Trzeba nadal pamiętać, aby taka rata nie pochłonęła całości przychodu miesięcznego i nie spowodowała zaciągnięcia kolejnego kredytu. Prowadzi to już tylko do spirali zadłużenia, z której dość ciężko się wychodzi. Do każdego zaciąganego kredytu należy podejść z rozsądkiem i przed każdym zakupem kolejnej rzeczy trzeba się przynajmniej ze dwa razy zastanowić, czy oba jest nam ona potrzebna. Czasami warto poczekać na przypływ gotówki i dopiero z nadwyżką pieniędzy wybrać się na rozsądne zakupy.

środa, kwiecień 29 2015

Kredyt gotówkowy przez Internet

Wielogodzinne czekanie w kolejce, długa rozmowa z pracownikiem banku a później tygodnie czekania na rozpatrzenie wniosku to już daleka przeszłość. Współczesność fundująca nam coraz to nowocześniejsze rozwiązania pomyślała również o osobach, które potrzebują szybkiej gotówki. Chodzi oczywiście o kredyty online. Wszystkie wymagania stawiane potencjalnym klientom przez poszczególne banki są rzecz jasna aktualne – należy między innymi wykazać się zdolnością kredytową, posiadać stałe źródło dochodów, mieć ukończone 18 lat i tak dalej. Podobnie ze strony klienta wszystko jest właściwie tak samo jak w przypadku standardowego kredytu – zazwyczaj nie zwiększa się oprocentowanie oraz okres kredytowania jest dopasowany do wymagań i indywidualnych możliwości klienta. Cała sprawa jest jednak załatwiana o wiele szybciej i wygodniej – zarówno dla banku jak i przede wszystkim dla samego zainteresowanego zaciągnięciem kredytu klienta. Bardzo dużym plusem tego typu kredytów jest możliwość zaznaczenia opcji automatycznej spłaty rat w wybranym przez klienta dniu.

Kredyt online w 3 krokach

Wiele banków chwali się, że korzystając z ich usług klient może zaciągnąć kredyt w 15 minut, w 3 krokach, w mig itd. W tym celu należy zazwyczaj uzupełnić wniosek dostępny na stronie internetowej banku lub skontaktować się z doradcą telefonicznie, następnie zaakceptować warunki stawiane w umowie w serwisie transakcyjnym a później już tylko czekać na pieniądze (jak zapewniają banki mogą one pojawić się nawet w 15 minut od złożenia wniosku).

Kim trzeba być, by uzyskać kredyt gotówkowy online?

Przeważnie, by uzyskać kredyt gotówkowy przez Internet, należy posiadać konto bankowe w banku, z którego ową pożyczkę chcemy zaciągnąć. W takim przypadku logujemy się na swoje bankowe konto internetowe, gdzie znajdziemy oferty przygotowane specjalnie dla nas przez bank – może to być na przykład zakładka „oferta specjalna”, jeśli odnajdziemy w niej kredyt gotówkowy, to znaczy, że spełniamy warunki, by go otrzymać. W tego typu zakładce powinniśmy znaleźć także informację, jaki jest nasz limit kredytowy. Niektóre placówki umożliwiają otrzymanie kredytu nie tylko swoim klientom, ale także osobom, które nigdy nie miały nic wspólnego z danym bankiem. Dla takich jednostek przygotowywane są specjalne aplikacje umożliwiające z jednej strony klientowi wygodne i przy tym bezpieczne załatwienie całej sprawy a z drugiej pracownikom banku uwierzytelnienie danych dochodowych podanych przez klienta.