Zabezpieczenie Finansowe

To content | To menu | To search

Tag - Kredyty gotówkowe

Entries feed - Comments feed

Thursday, April 16 2015

Wyznaczony cel, motywatorem do działania.

Marzenia są głównym czynnikiem, jaki napędza nas do działania. Każdy z nas podczas całego swojego życia stara się określić, co tak naprawdę jest dla niego najważniejsze, jak również i do czego dąży, bo tylko takie wyznaczanie sobie celi pozwala nam na samorealizację, jak również i satysfakcję z swoich dokonań. Młodzi ludzie najczęściej jednak marzą o tym samym, czyli własnym domu, czy też mieszkaniu, w jakim na własny rachunek będą mogli zakładać rodziny. Jednakże przyglądając się tym słowom, pojawia się w nich pewna kolejność, jaka zapewnia nam stabilizację, jak również i możliwość dążenia dalej. Niestety rzeczywistość, w jakiej żyjemy jest o wiele bardziej okrutna, a co za tym idzie na wiele sposobów weryfikuje nasze marzenia. Ponieważ pozornie prosty cel zdobycia własnego kąta okazuje się przeogromnym wyznaniem, jakiego ciężko się samemu dorobić. Dlatego że w dzisiejszych czasach zarobki większości nie pozwalają na godne życie, a co dopiero zakup i utrzymanie własnych czterech kątów.

Continue reading...

Wednesday, December 17 2014

Komu potrzebne są kredyty gotówkowe?

Obecnie z kredytów korzysta każdy, nie tylko osoby fizyczne, ale także bardzo wiele firm.

Kredyty gotówkowe potrzebne są osobom, które nie mają przy sobie większej kwoty pieniędzy a potrzebują ją na przykład na zakup samochodu lub innych sprzętów domowych. Taki kredyt może być o małej kwocie, ale nawet możemy dostać ponad 10 tysięcy, ale musimy posiadać przy sobie dowód i posiadać jakieś dochody wiec należy przynieść jakąś kartkę z bilansem, w którym będą zaznaczone nasze zarobki przynajmniej z okresu około paru miesięcy. Taki kredyt jest bez poręczycieli, więc jest łatwy w zdobyciu na coś, czego w danej chwili potrzebujemy lub chcemy tym kredytem spłacić stary, bo tak niektórzy często robią. W Internecie można znaleźć bilanse i oprocentowanie każdego dostępnego banków Polsce gdzie można zdobyć kredyt gotówkowy. Każdy bank ma swoje oprocentowanie i jest ono różne, ale na Internecie w niektórych stronach pokazana jest kwota, jaka chcemy wziąć i na ile rat i wszystko zostaje tam obliczone, więc łatwo można sprawdzić, jakie raty będziemy płacić do banku, jako co miesięczną ratę. Jeżeli chodzi o to, na co zazwyczaj zaciągają kredyty osoby fizyczne, to na pewno wyróżnić możemy takie cele, jak wakacje, zakup mieszkania czy domu czy też nowe umeblowanie czy wyposażenie lokum. Bywają jednak także znacznie bardziej „przyziemne” potrzeby, jak na przykład wyprawienie świąt czy zakup wyprawki dla dzieci do szkoły. Dość często także zdarza się, iż wesele jest tym celem, na który bardzo często zaciągamy kredyt. Nieco inaczej wygląda sytuacja, gdy chodzi o kredyty przeznaczone dla firm. Tutaj znajdziecie dobre kredyty oraz informacje jak zaciągnąć kredyt i nie dać się naciągnąć na wysokie oprocentowanie.

Kredyty dla firm udzielają wszystkie banki na całym świecie, bo jest to najszybsza forma dostania gotówki, kiedy chcemy otworzyć własną firmę lub też uniknąć jej zamknięcia. Taki kredyt może wziąć nawet sobie fotograf na otwarcie swojego studia fotograficznego, jeżeli nie stać go na kupno bez kredytu. Kredyty dla firm z reguły mają małe oprocentowanie, ale też warto znaleźć najlepszy bank z dobrą dla nas ofertą by nie płacić tylko samych odsetek. Wystarczy tylko kilka papierów by dostać taki kredyt a nie jest to taka też prosta sprawa jak by się wydawało, bo jak wiadomo trzeba przedstawić dochody firmy z paru ostatnich miesięcy, bo bankowcy muszą sprawdzić, jaka jest nasza zdolność kredytowa. Po obliczeniu możemy dostać określoną kwotę, którą dopuszcza bank przy naszych obrotach firmowych. Warto popytać czy nie ma jakiegoś dofinansowania do otwierających się firm, do których bank na początku dopłaca określoną kwotę pieniędzy jak to jest na przykład przy kredycie rodzinnym, które oferują banki. Jeżeli mowa o kredytach firmowych, to jest ich bardzo wiele rodzajów. Wyróżnić możemy na przykład kredyt inwestycyjny, którego przyznanie różni się od tego, jak uzyskuje się zwykły kredyt gotówkowy. Otóż ten rodzaj kredytu banki przyznają na konkretne inwestycje, jak zakup maszyn czy budowę czy kupno nieruchomości. Często wtedy wymagają, aby przedmiot ten stanowił zabezpieczenie kredytu i klient otrzymuje kwotę tylko taką, jaka wynika z faktur lub umowy. Jednak jego bardzo dużym plusem jest przede wszystkim to, iż mają one o wiele niższe oprocentowanie niż pozostałe produkty oferowane firmom przez banki. Poza tym okres, na jaki mogą zostać udzielone często także jest o wiele dłuższy. Dlatego tez nie dziwi fakt, że zainteresowanie tego typu formą finansowania jest z każdym rokiem coraz większe i decyduje się na nie coraz więcej firm. Obecnie banki znacznie zmniejszyły także ilość niezbędnych do jego uzyskania dokumentów, przez co coraz większa ilość firm nawet tych mniejszych może sobie na nie pozwolić.